O firmie

Wave

RegiusAqua to firma stworzona przez ludzi z pasją, posiadających olbrzymie doświadczenie zdobywane latami. Poprzez te wszystkie lata udało nam się stworzyć wyjątkowe podejście do klienta gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania.

Zajmujemy się uzdatnianiem i filtracją wody. Zrealizowaliśmy tysiące projektów które pozwoliły na stworzenie całej gamy własnych produktów i rozwiązań technologicznych. Posiadamy wyspecjalizowany dział serwisowy który zapewnia najwyższą jakość obsługi. Zdajemy sobie sprawę iż wymagania naszych klientów są coraz większe, dlatego nasi pracownicy nieustannie biorą udział w szkoleniach podnosząc swoje kompetencje i umiejętności.

Nasze produkty odzwierciedlają aktualne zapotrzebowanie rynku. Cały czas kontrolujemy jakość wody naszych klientów dzięki czemu zawsze dobieramy najlepsze rozwiązania gwarantujące doskonałą, uzdatnioną i zdrową wodę.

Wszystkie nasze urządzenia przed dopuszczeniem ich do użycia przechodzą przez obszerne testy jakościowe. Dbamy by nasze produkty były niezawodne, bezpieczne oraz łatwe w użyciu, a jednocześnie nowoczesne. Jesteśmy pionierami we wprowadzaniu najbardziej nowatorskich rozwiązań w zakresie uzdatnia i filtracji wody. Sprostamy potrzebom najbardziej wymagającym klientom.

Zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci, stawia przed nami nowe wyzwania. Z myślą o przyszłość, RegiusAqua stale inwestuje swój kapitał w rozwój i poszerzanie oferty. Naszym obowiązkiem jest zapewnienie kompleksowej obsługi, przedstawienie konkurencyjnej oferty produktów oraz zapewnienie sprawnie działającej sieci serwisu filtrów do wody. Nasz sukces jest ściśle związany z zadowoleniem naszych klientów.

Teraz i w przyszłości naszym głównym zadaniem będzie dynamiczny rozwój oferty usług serwisowych oraz poszerzanie gamy naszych produktów.